Svietidlo LED kancelárske HL0520030120 36W 6400K
Kód: 194018
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985533766 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Kancelárske LED svietidlo. |
| Šírka: | 120 |
| Výška: | 7,4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2269 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 176-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TETRA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
