Svietidlo LED kancelárske 40W 4200K LN22-01210
Kód: 210681
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036611200 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Prepojiteľné |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 3200 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník / plast |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Dĺžka: | 118,5 |
| Farba: | čierna + biela |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | LINEARLINE-P |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
