Svietidlo LED interiérové/exterierové do steny HL0790330002 3W čierna
Kód: 257603
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 100-265V / 50-60Hz Watáž: 3W 58lm IP54 3000K Montazna diera: 130x62mm Priemerná životnosť: 30.000H ciernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8683684222030 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED svietidlo na zapustenie do zeme alebo steny v interiéri/exteriéri |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 58lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov/plast |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 7 |
| Výška: | 15 |
| Hĺbka: | 5 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 6,2x9cm |
| Séria: | YOGA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
