Svietidlo LED interiérové/exterierové do steny HL0790320003 3W biela
Kód: 257598
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 100-265V / 50-60Hz Watáž: 3W 58lm IP54 3000K Montazna diera: 65x65 mm Priemerná životnosť: 30.000H BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8683684222122 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED svietidlo na zapustenie do zeme alebo steny v interiéri/exteriéri |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 58lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov/plast |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 8,6 |
| Výška: | 8,6 |
| Hĺbka: | 4,3 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 6,5x6,5cm |
| Séria: | ICON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
