Svietidlo LED HARLEY downlight vstavané HL0160740016 16W 3000K-6500K čierne
Kód: 235511
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Watáž 16W SMD LED 3000K-6500K 2CCT 1578lm 165-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 55-160mm Priemerná životnosť 15000h čiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8683684211935 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo stropné HARLEY. Montážny otvor 55-160mm. |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 16 W |
| Svietivosť: | 1578 lm |
| Farba svetla: | 3000K + 6500K okraj svieti teplým svetlom + stred svieti studeným svetlom |
| Napätie: | 165-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Séria: | HARLEY |
| Šírka: | 17,5 |
| Výška: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
