Svietidlo LED downlight vstavané HL815L 1W 6400K
Kód: 175222
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo s kamienkom.
AC 220-240V/ 50-60Hz.
POWER LED, 1W, 60lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 5,5 cm, výška 7 cm.
Priemer montážneho otvoru: 4 cm.
Farba: matný chróm, číry kamienok.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 86989654133041 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž max. 1W; POWER LED 6400K; 220-240V/50-60Hz; IP20; 60LM; Montážny otvor 40mm; Priemerná životnosť 30000h; Matný chróm |
| Šírka: | 5,5 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 60 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Séria: | NATALIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
