Svietidlo LED downlight vstavané HL698L 3W 6500K biela
Kód: 178357
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
COB LED, 3W, 230lm, 6500K, IP20.
Rozmery: priemer 9 cm, výška 6 cm.
Priemer montážneho otvoru: 7,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303411099 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 3W ; COB LED ; 6400K,230lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 75mm; Priemerná životnosť 40000h; Biela |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 230lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | MELISA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
