Svietidlo LED downlight vstavané HL692L 8W 6500K biela
Kód: 170013
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle. Vnútorná časť sa dá vyklápať.
AC 200-240V / 50-60Hz.
COB LED, 8W, 444lm, 6500K, IP20.
Rozmery: priemer 11 cm, výška 8,5 cm.
Priemer montážneho otvoru: 9,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303420015 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 8W ; COB LED ; 4200K, 444lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 95mm; Priemerná životnosť 40000h; Biela |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 444lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | GALINA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
