Svietidlo LED downlight vstavané HL691L 30W 6500K
Kód: 167885
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo obdĺžnik, dá sa vyklopiť o max. 70°.
AC 200-240V / 50-60Hz.
COB LED, 30W, 1447lm, 6500K, IP20.
Rozmery: 23,5 x 10 cm.
Rozmery montážneho otvoru: 22 x 13 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight technické |
|---|---|
| EAN: | 8699303420008 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 30W ; COB LED ; 6500K, 1447lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 220mmx130mm; Priemerná životnosť 40000h; Biela |
| Šírka: | 23,5 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 1447lm |
| Farba svetla: | 6500K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | LILY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
