Svietidlo LED downlight vstavané HL688L 12W 3000K biela
Kód: 166389
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 200-240V / 50-60Hz.
SMD LED, 12W, 858lm, 3000K, IP20.
Rozmery: priemer 15,5 cm, výška: 4,3 cm.
Priemer montážneho otvoru: 13 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303411891 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 12W ; SMD LED ; 2700K, 858lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 130mm; Priemerná životnosť 30000h; Biela |
| Šírka: | 15,5 |
| Výška: | 4,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 858lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
