Svietidlo LED downlight vstavané HL679L 5W 2700K biela
Kód: 179668
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo.
AC 200-240V / 50-60Hz.
COB LED, 5W, 217lm, 2700K, IP20.
Rozmery: 9 x 9, výška 6 cm.
Priemer montážneho otvoru: 7,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303410566 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 5W ; COB LED ; 2700K,217lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 75mm; Priemerná životnosť 40000h; Biela |
| Šírka: | 9 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 217 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Séria: | VICTORIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
