Svietidlo LED downlight vstavané HL665L 1W matný chróm
Kód: 180119
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo.
AC 185-264V/ 50-60Hz.
POWER LED, 1W, 80lm, 4200K, IP20.
Rozmery: priemer 3,3 cm, výška 2 cm.
Priemer montážneho otvoru: 2 cm.
Farba: matný chróm.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303412980 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vstavané LED downlight svietidlo. |
| Šírka: | 3,3 |
| Výška: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1W |
| Svietivosť: | 80 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-264V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 2 cm |
| Séria: | MONICA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
