Svietidlo LED downlight vstavané HL0160890020 20W 6400K biela
Kód: 261941
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 20W SMD LED 6400K, 1600lm 85-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 110mm Priemerná životnosť 30000h BielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 20W |
| Farba svetla: | 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 14 |
| Hĺbka: | 3,5 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 11cm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 1600lm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
