Svietidlo LED downlight vstavané HL0160890010 10W 6400K biela
Kód: 261937
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 10W SMD LED 6400K, 800lm 85-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 75mm Priemerná životnosť 30000h BielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 800lm |
| Farba svetla: | 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 9 |
| Hĺbka: | 3,05 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 7,5cm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 85-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
