Svietidlo LED downlight vstavané HL0160520016 16W 6400K biela
Kód: 209522
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 16W SMD LED 6400K,1440lm 100-265V/50-60Hz IP20 Priemerná životnosť 25 000h BIELA framelessDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985568812 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Šírka: | 12,1 |
| Výška: | 1,9 |
| Watáž: | 16W |
| Svietivosť: | 1440 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Obchodný text: | Vstavané LED svietidlo STELLA, okrúhle. Možnosť nastaviť pre rôzne veľkosti montážneho otvoru: od 55 do 100 mm. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | STELLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
