Svietidlo LED downlight vstavané HL0160481030 30W 3CCT biela
Kód: 261913
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 30W SMD LED 3000K-4200K-6400K,2250lm 220-240V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 190mm Priemerná životnosť 20000h BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2250lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 23 |
| Hĺbka: | 3,2 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 19cm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Farba: | čierna |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
