Svietidlo LED downlight vstavané HL0160481020 20W 3CCT biela
Kód: 261909
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 20W SMD LED 3000K-4200K-6400K,1500lm 220-240V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 115mm Priemerná životnosť 20000h BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1500lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 14,5 |
| Hĺbka: | 3,2 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 11,5cm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
