Svietidlo LED downlight vstavané Angela HL761L matný chróm
Kód: 199103
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985544557 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vstavané LED svietidlo |
| Výška: | 2 |
| Priemer: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 100 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-264V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm matný |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 5,1 cm |
| Séria: | ANGELA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
