Svietidlo LED downlight Parker 12W HL0160710012 čierne
Kód: 219784
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 12W SMD LED 4200K,1000lm 170-265V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 130mm Priemerná životnosť 30000h Cierna 3 možnosti svieteniaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8683684204449 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Zapustené LED downlight svietidlo, 3 možnosti svietenia. |
| Šírka: | 14,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 170-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 13 cm |
| Séria: | PARKER |
| Ďalšie funkcie: | 3 možnosti svietenia - celé svietidlo/ stred/ okraj |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
