Svietidlo LED downlight Lite 1048 antická mosadz 3 kusy
Kód: 195683
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5998250310480 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Súprava 3 kusy svietidlá LITE s LED žiarovkou na zapustenie do stropu. Montážny otvor 68mm, hĺbka 65mm. LED žiarovka je v balení. Pre výmenu použite žiarovku 1x max 50W GU10. |
| Šírka: | 8,2 |
| Hmotnosť: | 0,4 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 240 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 / IP40 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | mosadz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | LITE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
