Svietidlo LED downlight HL0160420003 3W čierna
Kód: 200810
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo.
AC 85-265V / 50-60Hz.
COB LED, 3W, 125lm, 4200K, IP20.
Rozmery: priemer 4,7 cm, výška 3,2 cm.
Priemer montážneho otvoru: 3,5 cm.
Farba: čierna
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985549422 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Nazov: Bella; Označenie:HL0160420003; Wataž: 3W 4200K; Lumeny:125lm; 220-240V; IP20; Farba:čierna; Montazny otvor:35mm |
| Šírka: | 4,7 |
| Výška: | 3,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 125 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Séria: | BELLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
