Svietidlo LED CLARA downlight vstavané HL016016012 12W 4200K biela
Kód: 196898
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantné vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 12W, 744lm, 4200K, IP20.
Rozmery: priemer 16 cm, výška: 4 cm.
Priemer montážneho otvoru: 12,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8680985517735 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo CLARA. Montážny otvor 125mm. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 4 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 744lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | CLARA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
