Svietidlo LED CLARA downlight vstavané HL016016006 6W 6400K biela
Kód: 180130
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantné vstavané LED downlight svietidlo okrúhle.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 6W, 480lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 9,6 cm, výška: 4 cm.
Priemer montážneho otvoru: 7,3 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8699303414175 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo CLARA. Montážny otvor 73mm. |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 480 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Séria: | CLARA |
| Šírka: | 9,6 |
| Výška: | 4 |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
