Svietidlo LC02-03 Nabijatelne 7W
Kód: 167119
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Nabíjateľné prenosné LED svietidlo. Nabíja sa cez USB vstup.
Batéria: 3,7V, 1500MA, výdrž 10 hodín.
Materiál: plast, biela farba, IP20
Výška: 21,62 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prenosné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8605036698133 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 21,62 |
| Výška: | 11,84 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 7W |
| Farba svetla: | 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Obchodný text: | Technické parametre: ; Oznacenie:LC02-03; Wataz:7W,; Bateria:3,7V, 1500MA; Výdrž: 10H; Teplota chromaticnosti:6400K; IP20; Svietidlo je nabijateľné, USB vstup |
| Hmotnosť: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
