Svietidlo HL0740120200 poulicne 200W IP65 6400K
Kód: 266247
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Značka: | horoz |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 200W, 24000lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30000H; IP65 ; Farba: sivá; svietidlo ma ruru na vyloznik 5,3cm priemer ale je nastavitelna ; |
| Šírka: | 62 |
| Dĺžka: | 50 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 11 680 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | TEXAS |
| Výška: | 22 |
| Hmotnosť: | 7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
