Svietidlo LED pouličné Texas 30W HL0740120030
Kód: 220189
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684204005 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Pouličné LED svietidlo |
| Šírka: | 12,3 |
| Dĺžka: | 34 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 3400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | TEXAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
