Svietidlo HL0560180050 50W Biela 3CCT IP20
Kód: 261948
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Led panel na zapustenie 220-240V/50-60Hz Watáž: 50W Lumeny:4200lm 3CCT 3000K-4200K-6400K IP20 Priemerná životnosť: 20000hod Farba: stiebornaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684235665 |
| Farba: | Strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40000 hod. |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Watáž: | 50W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Značka: | HOROZ |
| Svietivosť: | 4200lm |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Stmievateľné: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
