Svietidlo HL0560170050 50W Biela 3CCT IP20
Kód: 261947
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Led panel na zapustenie 220-240V/50-60Hz Watáž: 50W Lumeny:3150lm 3CCT 3000K-4200K-6400K IP20 Priemerná životnosť: 20000hod Farba: bielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Farba: | BIELA |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Napätie: | 170-265V/ 50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Svietivosť: | 3150lm |
| Watáž: | 50W |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Značka: | HOROZ |
| Stmievateľné: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
