Svietidlo HL0160920036 36W Cierna 3CCT
Kód: 265323
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 12W SMD LED 3000K-4200K-6400K,900lm 220-240V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 95mm Priemerná životnosť 20000h BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 900lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 12 |
| Hĺbka: | 3,2 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 9,5cm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 70000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-606Hz |
| Farba: | biela |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 36W; SMD LED ; 3000K-4200K-6400K,2880lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor 70-200mm; Priemerná životnosť 20000h; Cierna |
| Šírka: | 26,5 |
| Výška: | 3,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
