Svietidlo bodové Vivienne 5964 antická hnedá
Kód: 201171
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250359649 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 52,5 |
| Výška: | 21 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | hnedá antická |
| Obchodný text: | Zaujímavé bodové svietidlo VIVIENNE v rustikálnom štýle s 3 nastaviteľnými tienidlami. Na strop alebo na stenu. |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | VIVIENNE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
