Sviet.HL0810210001 pas 1M/240LED SMD IP20 12V Vsetky farby
Kód: 266409
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy príslušenstvo |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 12V; Odber: 16W na 1 meter; 1400lm/m; 5m ma jeden kotuč; 1m/240LED; IP20; VSETKY FARBY; Priemerná životnosť: 30.000H |
| Šírka: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W / m |
| Svietivosť: | 2000 lm / m |
| Farba svetla: | 3000K / 6400K - teplé a denné svetlo |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | môže sa strihať po 2,5 cm |
| Séria: | SWAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
