LED pás HL0810200002 18W 24W 3000K/6400K
Kód: 216555
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8680985591155 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED pásik typ 28x35, 240LED/m. |
| Šírka: | 1,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W / m |
| Svietivosť: | 2000 lm / m |
| Farba svetla: | 3000K / 6400K - teplé a denné svetlo |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | môže sa strihať po 5 cm |
| Séria: | CANTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
