Stropné LED svietidlo Tayla 3328 biele
Kód: 213928
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250333281 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TAYLA. S diaľkovým ovládačom, s efektom hviezdičiek. |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 9,2 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 4200 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TAYLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
