Stolová LED lampa so zrkadlom Como 97030 čierna
Kód: 222446
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Como je kozmetické zväčšovacie zrkadlo. Zrkadlo má 3x zväčšenie
a v prípade potreby ho možno nakloniť dozadu až o 90°. 3 farby svetla zrkadla
2700K/4000K/5000K je možné stmievať pomocou integrovaného dotykového senzora.
Zrkadlo je nabíjateľné a prenosné.
3,6W, 324lm, 2700K/4000K/5000K,
IP20
Hliník, čierna farba
Priemer 20cm, výška
32cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo so zrkadlom COMO, dá sa naklopiť. Nabíjateľné, stmievateľné. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 32 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3,6 W |
| Svietivosť: | 324 lm |
| Farba svetla: | 2700K / 4000K / 5000K |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | COMO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
