Stolová LED lampa Horus 2934 čierna
Kód: 218944
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 5998250329345 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 29 |
| Výška: | 32,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo HORUS |
| Watáž: | 7W |
| Svietivosť: | 530 lm |
| Farba svetla: | 3000K-4000K-6500K teplotu farby možno nastaviť v 3 krokoch pomocou dotykového spínača |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Stmievateľné: | áno, jas je možné nastaviť v 3 krokoch dotykovým spínačom |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | prívodný kábel dlhý 190cm |
| Séria: | HORUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
