Stolová LED lampa HL0490100010 10W strieborná
Kód: 194012
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8680985533902 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stolová LED lampa vhodná na písací stôl, do kancelárie aj do domácnosti. Maní farbu svetla od studenej po teplú, je stmievateľná. Stolová lampa je dotyková. |
| Šírka: | 50 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 600lm |
| Farba svetla: | 3000K-4500K-6000K - mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 100-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000h |
| Séria: | EBRU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
