Stolová LED lampa HL011L 3W biela
Kód: 166899
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8699303410733 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stolová LED lampa vhodná na písací stôl, do kancelárie aj do domácnosti. S vypínačom. |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 130lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | BUKET |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 12,7 |
| Výška: | 37 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
