Stolová LED lampa Carrara 96977 čierny mramor
Kód: 220988
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| EAN: | 4029599109280 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo CARRARA. Podstavec z mramoru, biele sklenené tienidlo. |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 29,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | mramor + sklo |
| Farba: | čierna + biela |
| Svietivosť: | 294 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Séria: | CARRARA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | dĺžka kábla 1,5m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
