Stolová LED lampa Carrara 96970 biely mramor
Kód: 220989
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| EAN: | 4029599109235 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo CARRARA. Mramorový podstavec, sklenené tienidlo. |
| Šírka: | 7 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 1,3W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | mramor + sklo |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 156 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Séria: | CARRARA |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | dĺžka kábla 1,5m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
