Stolová láva lampa Lollipop Rainbow 7011 RGB
Kód: 198242
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Viacfarebná lávová lampa, podstavec aj láva sú farebné.
Materiál: kov + sklo.
IP20, s prípojnou šnúrou, s vypínačom na šnúre.
Výška 42 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250370118 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 42 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Farba svetla: | viacfarebná |
| Obchodný text: | Viacfarebná lávová lampa, podstavec aj láva sú farebné. |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | viacfarebná |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | LOLLIPOP RAINBOW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
