Stolová láva lampa Lollipop 2 4108 ružová
Kód: 189967
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolová dekoračná lávová lampa s ružovými bublinami. S prípojnou šnúrou a vypínačom na šnúre.
Materiál: kov / sklo.
Farba: podstavec: matný chróm, láva: ružová.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250341088 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 42 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E14 / G45 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Stolová dekoračná lávová lampa s ružovými bublinami. S vypínačom na šnúre. Podstavec kovový striebornej farby. |
| Farba svetla: | ružová |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | ružová |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | LOLLIPOP 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
