Stolová lampa Wendy 5221 hnedá
Kód: 215907
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250352213 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo WENDY, s vypínačom na kábli. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 34 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Farba: | hnedá |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | keramika + textil |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | WENDY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
