Stolová lampa Vancouver 96213 biela
Kód: 212266
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 47029599047223 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Dizajnové svietidlo VANCOUVER na položenie na stôl, poličku alebo zem. Priemer 32cm. Biele sklo. Na žiarovku 1x max 25W E14. |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
