Stolová lampa Shanghai 96565 chróm
Kód: 212348
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4029599081456 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo SHANGHAI. Kovová konštrukcia, textilné tienidlo. |
| Šírka: | 35 |
| Výška: | 47 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Hĺbka: | 18 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + textil |
| Farba: | chróm + biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
