Stolová lampa Ginger 6029 biela/strieborná
Kód: 211091
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250360294 |
| Značka: | Rabalux |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo GINGER, biely keramický spodok so striebornou potlačou, sivé látkové tienidlo. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 49 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | keramika + textil |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | GINGER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
