Núdzové nabíjateľné svietidlo HL0840470044
Kód: 262128
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: ALVES 44 220-240V/50-60Hz 24W, 2x350lm Výdrž: 3hod 8000K-12000K IP20 Priemerná životnosť: 30.000H Baterkove puzdro na stojane s možnosťou stmievania,sučasťou svietidla je privodny kabel na nabijanieDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá núdzové a baterky |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Baterkove puzdro na stojane s možnosťou stmievania,sučasťou svietidla je privodny kabel na nabijanie |
| Watáž: | 44W |
| Svietivosť: | 350lm |
| Farba svetla: | 8000-12000K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
