Luster Ramsey 4650 medený
Kód: 201184
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250346502 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo RAMSEY, tienidlo z kovovej mriežky medenej farby. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 98 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | medená |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | RAMSEY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
