Luster Ludano 71032 čierny
Kód: 236035
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595710323 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s diaľkovým ovládačom. Mení farbu svetla CCT+RGB, stmievateľné, s efektom podsvietenia. |
| Šírka: | 41 |
| Dĺžka: | 46 |
| Výška: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40 W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 2700K - 6500K + RGB mení farbu svetla od teplej po studenú bielu + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | efekt podsvietenia, časovač, nočné svetlo, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LUDANO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
