Luster LED Svetlana 3514 čierny
Kód: 213694
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| EAN: | 5998250335148 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo SVETLANA. |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 25W |
| Svietivosť: | 950 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SVETLANA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
