Luster LED L88-76 biely
Kód: 175919
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavý závesný LED luster.
Materiál: hliník / akrylové krytky.
Farba: biela / biela.
120W, 9600lm, 4200K.
Šírka 50 cm.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036632281 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 100 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 120W |
| Svietivosť: | 9600 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Označenie:L88-76; Wataž:Led 120W; Teplota chromatičnosti:4200K; Lumeny:9600lm; 220-240V; IP20; Farba:Zavesny ledkovy luster,Biela/plastove krytky |
| Farba: | biela |
| Materiál: | hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
